چرا به بانوب اعتماد کنیم؟  • ما نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره داریم

نماد اعتماد الکترونیکی به عنوان معتبرترین مجوز در حوزه تجارت الکترونیک است که از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای قانون مند کردن و چارچوب دهی به فعالیت فروشگاه های اینترنتی صادر می شود. پروسه اخذ نماد اعتماد فرایندی طولانی و بسیار دقیق است که در طی آن تمامی مدارک و مستندات لازم برای صحت سنجی و بررسی صلاحیت فروشگاه و مدیران آن مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت در صورت رعایت تمامی استانداردها ، صحت اعتبار سنجی ها و تایید صلاحیت مدیران ، فروشگاه اینترنتی قادر به اخذ نماد خواهد بود. لذا دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی، اعتماد خاطری را برای خریدی امن و مطمئن فراهم می کند.

در این بین به اندک فروشگاه های معتبری که علاوه بر دارا بودن شرایط اخذ نماد، با استفاده از گواهی های امنیتی ارتباطی کاملا ایمن با کاربر برقرار می کنند، معتبرترین نسخه نماد اعتماد الکترونیکی تحت عنوان 2 ستاره  تعلق می گیرد.

   • ما تحت عنوان حقوقی شرکت فعالیت می کنیم و نام تجاری ثبت شده داریم

فروشگاه بانوب متعلق به شرکت نگین کرانه جنوب با شماره ثبت 1259 و شناسه ملی 14004248056 است و تمامی فعالیت های مالی و تجاری ما تحت عنوان شخصیت حقوقی انجام می شود. ریز کلیه فعالیت های ما در اساس نامه شرکت ذکر شده و سیاست کاری فروشگاه تحت نظر هیات مدیره هست. این موضوع باعث می شود که طرف حساب مشتری شرکتی حقوقی بوده که از طریق مراجع قانونی مانند سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری معتبر شناخته شده است و کاربران به راحتی می توانند صحت و اعتبار شرکت و فروشگاه ما را از مراجع بالا بررسی کنند.

برند "بانوب" توسط ما به عنوان نام تجاری به ثبت رسیده و حق استفاده از آن انحصاراٌ در اختیار نگین کرانه جنوب است.

 


  • ما دارای دفتر مرکزی شرکت به عنوان محل فعالیت هستیم

فروشگاه بانوب از واحد های فروش، استرداد، مشاوره و راهنمایی خرید، تامین محتوا و ارتباط با تامین کنندگان تشکیل شده که در ساعات کاری با استفاده از تمامی راه های برقرای ارتباط از قبیل تلفن، فکس، ایمیل، پشتیبانی آنلاین، پیامک و مراجعه حضوری در دفتر فروشگاه امکان پاسخگویی به مخاطبین را دارند. آدرس فروشگاه ما در صفحه تماس با ما موجود است

 


  •  ما برای تمامی محصولات 7 روز گارانتی بازگشت کالا ارائه می کنیم

ما متعهد هستیم که در صورت معیوب بودن کالای دریافتی توسط شما، تقلبی و غیر اصل بودن کالا، آکبند نبودن کالا و  عدم تطبیق کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده تا 7 روز بعد از دریافت کالا توسط شما، تحت شرایط استرداد کالا، آن را از شما پس گرفته و کالایی جایگزین یا مبلغ پرداختی را برای شما ارسال کنیم

 


  • با وجود اختلاف قیمت بسیار بالای ما با سایر فروشندگان، برای تمامی کالاها ضمانت اصل بودن کالا ارائه می کنیم

نماینده های برند های معروف در ایران با صرف هزینه های سنگین برای اخذ و حفظ انحصار واردات آن برند و همینطور تامین هزینه های خدمات پس از فروش گاها بدون کاربرد! و موجه بودن اقتصادی فعالیتشان، کالاها را با قیمتی بسیار بالا در بازار عرضه و کنترل می کنند. منتها در بازار بندر گناوه همان کالا های عرضه شده توسط نمایندگی ها با کیفیتی 100% یکسان،  توسط وارد کننده های محلی و واسطه های اندک و با قیمت واقعی آن به دست مصرف کننده می رسد و همین موضوع دلیل اختلاف قیمت هاست. ما با اطمینان خاطر از بابت اصالت کالاهای عرضه شده در فروشگاه به همراه تمامی کالاها ضمانت اصل بودن ارائه می کنیم که مشتری را قادر به استرداد کالا تا 7 روز بعد از تحویل کالا می کند.

 


  • ما 3 درگاه پرداخت اختصاصی از بانک های مختلف داریم

فروشگاه بانوب تحت عنوان حقوقی شرکت نگین کرانه جنوب با شرکت های به پرداخت ملت (بانک ملت) داده ورزی سداد (بانک ملی) و پرداخت الکترونیکسامان (بانک سامان) قرارداد پذیرندگی اینترنتی دارد. به این معنی که با دادن مستندات و تعهدات کافی به بانک، به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر دارای درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی با نام و لوگوی بانوب شده ایم. در این حالت تمامی مبادلات مالی بانوب تحت نظر بانک بوده و تمامی تراکنش های مشتریان قابل پیگیری خواهد بود و در صورت هرگونه ایراد در معامله از جانب ما، بانک با استفاده از تعهدات اخذ شده از ما، حساب بانکی را مسدود و امتیاز درگاه پرداخت را از ما سلب می کند.